Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0