Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Army of the DeadRated ★ 1.5
The New MutantsRated ★ 1.0
Okay! MadamRated ★ 1.0
The Night of the UndeadRated ★ 4.5
Secrets in the Hot SpringRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 1.5
Be with YouRated ★ 1.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 1.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.5