Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
The Artifice GirlRated ★ 3.5
LinoleumRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Tiger StripesRated ★ 2.5
Jango: UnchargedRated ★ 1.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0