Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0