Titles you rated
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
The Girl Who Played with FireRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Bad EducationRated ★ 5.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 1.0
Rebel Without a CauseRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0