Titles you rated
The Lion KingRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 2.0
House of Flying DaggersRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 1.5
My BrotherRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
RED 2Rated ★ 1.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5