Movies
Ratings
96
The HostRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0
The EyeRated ★ 2.0