Movies
Ratings
55
GravityRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0