Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0