Titles you rated
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0