Titles you rated
All InRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5