Titles you rated
HealerRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0