Movies
Ratings
3658
The Exit 8Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
PossessionRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.5
Stranger by the LakeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 4.0