Titles you rated
Love Me If You DareRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5