Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 1.0
Finding DoryRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5