Movies
Ratings
195
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 1.0
Runway CopRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5