Movies
Ratings
26
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0