Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Den of ThievesRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5