Titles you rated
Independence DayRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 3.0