Titles you rated
Juror 8Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5