Titles you rated
The LegendRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0