Movies
Ratings
157
SpringtimeRated ★ 4.0
King of BeggarsRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 2.0
Three Colors: RedRated ★ 4.0
Project Cheonan ShipRated ★ 1.5
Over the BorderRated ★ 3.5
The MythRated ★ 3.5
The LiarRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
Another FamilyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0- Quo VadisRated ★ 3.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.5