Movies
Ratings
704
Forrest GumpRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 5.0
I am a CatRated ★ 1.5
Our PresidentRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
GlassRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0