Series
Ratings
71
Cowboy BebopRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Vampire in the GardenRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0