Movies
Ratings
219
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 1.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 1.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.0
HannaRated ★ 1.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5