Movies
Ratings
15
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
MossRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0