Titles you rated
The RevenantRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.5
Empire of LustRated ★ 3.5