Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Sherlock, Jr.Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5