Movies
Ratings
169
Now You See MeRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
First BloodRated ★ 3.0
Ichi the KillerRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0