Movies
Ratings
122
Little Nemo: Adventures In SlumberlandRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0