Movies
Ratings
361
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Freud's Last SessionRated ★ 2.5
The Book of FishRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.5