Titles you rated
- The First RideRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 4.0
#IwilltellyouthetruthRated ★ 4.0
My Oxford YearRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 3.0
1st KissRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
Anime Supremacy!Rated ★ 3.5- Mrs. GREEN APPLE // The White Lounge in CINEMARated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Gone WednesdayRated ★ 4.0