Series
Ratings
308- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Falling in Love Like a Romantic DramaRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 3.0
Jack O' FrostRated ★ 3.5- Romance 10~Horo Ama? Horo Niga? Date HenRated ★ 3.0
- ANIMALSRated ★ 3.5
- Spice.Rated ★ 4.5
Cinderella AgainRated ★ 3.0
MamonoRated ★ 2.0
A Calm Sea and Beautiful Days with YouRated ★ 4.0
Watashi wa SeikeibijinRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Mr. and Mrs. Igarashi Are Strangers in DisguiseRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0