Titles you rated
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.0
Kansas CityRated ★ 3.0
Fresh BaitRated ★ 3.0
Killer's KissRated ★ 3.0
The Lady from ShanghaiRated ★ 4.0
Sea of LoveRated ★ 3.0
SerpicoRated ★ 4.0- Dr. Wai in the Scriptures with No WordsRated ★ 3.0