Titles you rated
A Bridge Too FarRated ★ 5.0
From Hell to VictoryRated ★ 4.0
Cross of IronRated ★ 5.0
The Bridge at RemagenRated ★ 4.0
StalingradRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 5.0
Merry ChristmasRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0