Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 1.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
PaulRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
DarkmanRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 1.5
The Secret of MoonacreRated ★ 3.5
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 2.0
Air DollRated ★ 2.5
AdoreRated ★ 1.5
Superman IIIRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 2.0