Series
Ratings
32- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0