Titles you rated
Waltz with BashirRated ★ 5.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0