Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0- ApostleRated ★ 2.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
Son of GodRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0- WishRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0