Titles you rated
Doctor DolittleRated ★ 2.5
DoomRated ★ 3.0
A View to a KillRated ★ 3.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 3.0
Saturday Night FeverRated ★ 3.5
TurboRated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 3.5
American ReunionRated ★ 3.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.5
A Walk in the CloudsRated ★ 3.0
Johnny MnemonicRated ★ 3.5
Night of the Living DeadRated ★ 3.5
MaverickRated ★ 3.0- DoctorRated ★ 2.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 1.5
House on Haunted HillRated ★ 2.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
ImpostorRated ★ 3.0