Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.0
ConfessionsRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
TroubleshooterRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
ShameRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 3.5