Movies
Ratings
807
Good NewsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Crypto ManRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 1.5
WolfsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0