Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0