Titles you rated
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
SilentRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
My Lovely LiarRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5