Series
Ratings
48
I Need RomanceRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0