Titles you rated
CallRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 1.5
PassengersRated ★ 3.0
SpringtimeRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 5.0