Movies
Ratings
100
TitanicRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0