Series
Ratings
229
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
The MissingRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Rurouni Kenshin: Kyoto DisturbanceRated ★ 5.0
Rurouni KenshinRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5