Titles you rated
Detective Conan: Kudo Shinichi Returns! Showdown with the Black OrganizationRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 2.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5- TouchRated ★ 3.5
Tears for YouRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
OnceRated ★ 2.5