Titles you rated
Air Force OneRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Twin DragonsRated ★ 4.0
TwinsRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
KickboxerRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0